Jestem psycholożką, prawniczką, seksuolożką w trakcie specjalizacji i terapeutką w trakcie szkolenia. Pracuję terapeutycznie z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi - również jako psycholog szkolny. Prowadzę indywidualne zajęcia z dziećmi ze spektrum autyzmu. Prowadzę poradnictwo psychologiczne i seksuologiczne indywidualne i dla par. Wspieram osoby w kryzysach życiowych, stresie z objawami lęku i depresji. Należę do Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego

Studia prawnicze i psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Wrocławskim. W trakcie studiów psychologicznych wzięłam udział w rocznej wymianie studenckiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, podczas której ukończyłam specjalności: Seksuologia kliniczna oraz Animacja Społeczności Lokalnych. Współtworzyłam inicjatywę SexEd Poznań. Studia podyplomowe z seksuologii klinicznej, których opiekunem merytorycznym był prof. Zbigniew Lew-Starowicz, ukończyłam na Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie. Aktualnie naukę kontynuuję w Szkole Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie, akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Odbyłam praktykę w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Strzegomiu.

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w konferencjach, szkoleniach i warsztatach o tematyce związanej z seksuologią, również sądową. Swoją pracę poddaję regularnie superwizji.