Jak się zarejestrować

Rejestracja CPPB jest dostępna od poniedziałku do piątku, w godzinach 12:00 - 20:00. Zapraszamy do kontaktu w najwygodniejszej dla Państwa formie: 

    • telefonicznie pod numerem (+48) 602 458 502
    • e-mailowo pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    • osobiście w Centrum Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej przy ulicy Sudeckiej 145B we Wrocławiu. 

 

Niezależnie od wybranego sposobu rejestracji chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i postaramy się rozwiać wątpliwości lub zasugerować odpowiedniego specjalistę.

Podczas umawiania wizyty poprosimy o podanie imienia, nazwiska i numeru telefonu kontaktowego. Staramy się zawsze ustalić termin najodpowiedniejszy dla Pacjenta, dlatego będziemy wdzięczni za informację o preferowanych godzinach wizyty.

W dzień poprzedzający umówioną wizytę przypominamy o niej automatycznym SMS-em.

 

Zasady odwoływania i przekładania wizyt:

Wizytę można odwołać lub przełożyć najpóźniej na 24 godziny przed jej terminem. 

Niestawienie się na wizytę lub odwołanie jej niezgodnie z przyjętą zasadą 24 godzin, skutkować będzie pobraniem opłaty w wysokości 100% kosztów danej wizyty. Wyjątek stanowią zdarzenia losowe, które nie mogły być przewidziane przez Pacjenta (nagłe choroby, wypadki).

Brak możliwości opłaty za daną wizytę musi być konsultowany z terapeutą. Należy ustalić termin, kiedy zostanie uiszczona płatność - dzięki temu unikniemy niejasności przy rozliczaniu wizyty w rejestracji.

Dziękujemy za uszanowanie powyższych zasad.

Dowiedz się więcej o naszych standardach