Terapia on-line w naszej poradni to:

Bezpieczne spotkanie z terapeutą

Do prowadzenia terapii on-line stosujemy komunikator Skype. Wszystkie połączenia głosowe i wideo, operacje transferu plików oraz wiadomości są szyfrowane. Więcej informacji znajdą Państwo tutaj...

Interaktywne materiały dydaktyczne

Naszym klientom udostępniamy specjalnie przygotowane materiały dydaktyczne do pracy własnej między kolejnymi sesjami terapeutycznymi. Materiały te można wypełniać na komputerze lub ręcznie po wcześniejszym wydrukowaniu.

Bezpieczeństwo płatności

Naszym partnerem odpowiedzialnym za przetwarzanie płatności jest PayU S.A. - jedna z najpopularniejszych firm tego typu w Polsce. Oznacza to brak konieczności przepisywania numeru konta i wysyłania potwierdzenia przelewu.

Wsparcie techniczne

Naszym klientom oferujemy wsparcie techniczne w razie wystąpienia problemów z konfiguracją programu do wideokonferencji.

Zapraszamy do kontaktu z rejestracją drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczną 602 458 502. Więcej informacji o tym jak skorzystać z terapii online, znajdą Państwo tutaj: