Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Szczegółowe informacje dostępne są w menu po prawej stronie.

W przypadku pytań, wątpliwości lub chęci umówienia się na wizytę zapraszamy do kontaktu z rejestracją CPPB:

  • telefon: +48 602 458 502
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić obsługę na najwyższym poziomie - niezależnie od wybranej formy kontaktu. O Państwa komfort podczas pobytu w Centrum i umawiania wizyt dbają dwie specjalistki - Adriana Podolska i Marta Lipowska. 

 

Adriana Podolska

 

 

Adriana Podolska
kierownik ds. obsługi klienta

W Centrum Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej zajmuję się bieżącą obsługą Pacjentów oraz planowaniem i nadzorowaniem pracy rejestracji. Jestem pedagogiem osób dorosłych, absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego. Zdobyte wykształcenie pomaga mi w pracy - zależy mi na tym, by każdy z Państwa został obsłużony szybko, efektywnie i ze zrozumieniem dla indywidualnych trudności. Prywatnie jestem entuzjastką literatury faktu i kuchni roślinnej, a w wolnym czasie chodzę po górach.

 

Marta Lipowska

 

 

Marta Szlachciak
specjalista ds. obsługi klienta

W Centrum Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej jestem specjalistą do spraw obsługi Pacjentów i mam niemal dziesięcioletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Zawsze staram się zachować najwyższe standardy obsługi, tak aby byli Państwo zadowoleni z mojej pracy. Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku geografii społeczno-ekonomicznej. Poza pracą zajmuję się fotografią, grafiką i tworzeniem rękodzieła.