Prowadzenie terapii zdalnej jest jak najbardziej dopuszczalne, skuteczne i zgodne z aktualnymi rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Jak umówić się na terapię online?

 • Jeżeli chcieliby Państwo skorzystać z naszych usług po raz pierwszy / nie mają umówionego kolejnego terminu spotkania, prosimy o kontakt z naszą konsultantką: telefonicznie (+48 602 458 502) lub mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
 • Podczas takiej rozmowy postaramy się udzielić Państwu wyczerpującej informacji na temat świadczonych przez nas usług oraz w miarę możliwości odpowiedzieć na pytania. W celu rezerwacji terminu konsultacji niezbędne będą nam Państwa podstawowe dane kontaktowe: imię, nazwisko numer telefonu i adres mailowy.
 • Najpóźniej na 24 godziny przed uzgodnionym terminem konsultacji, otrzymają Państwo przypomnienie (sms) oraz link do płatności wysłany na adres e-mail. W mailu będą również szczegółowe informacje w jaki sposób połączyć się z terapeutą wysyłać swoje imię i nazwisko (pkt 5)
 • Prosimy o opłacenie wizyty najpóźniej na godzinę przed konsultacją.
 • Prosimy o rozpoczęcie konsultacji dokładnie o ustalonej godzinie. Prosimy na kilka minut przed godziną rozpoczynającą sesję terapeutyczną wpisanie wiadomości do terapeuty : swoje Imię i Nazwsko. 
 • Terapeuta po zakończeniu wcześniejszej sesji skontaktuje się z Państwem poprzez wywołanie wideo rozmowy. To terapeuta inicjuje rozmowę. 

Bardzo prosimy o przestrzeganie tych zasad. W przypadku terapii prowadzonej przez telefon nasz specjalista zadzwoni do Państwa. Nasi specjaliści będą dzwonić z telefonów, w których zablokowana jest prezentacja numeru - dlatego jak otrzymacie połączenie Numer prywatny to może być telefon od terapeuty.

Ważne!

Konsultacje online są prowadzone przez naszych Specjalistów przy zachowaniu wszelkich standardów obowiązujących w trakcie sesji terapeutycznej, m. in. poprzez pracę z wyciszonego, zamkniętego pomieszczenia. Prosimy Państwa o zapewnienie sobie, w miarę możliwości, zbliżonych warunków.

Szczegóły techniczne i przydatne informacje:

 • Jakość połączenia zależy przede wszystkim od prędkości dostępnego u Państwa połączenia internetowego. Prosimy w miarę możliwości o przetestowanie wideokonferencji przed spotkaniem, aby nie tracić cennego czasu konsultacji na rozwiązywanie ewentualnych problemów technicznych.
 • Aplikacja Skype jest bezpłatna, w zakresie w jakim jest to niezbędne do prowadzenia konsultacji
 • Komunikator ten jest dostępny z poziomu aplikacji, jak i przeglądarki internetowej.
 • Więcej informacji o tym jak zainstalować i korzystać z tego komunikatora znajdą Państwo tutaj.
 • Aplikacja Skype zapewnia stuprocentowe szyfrowanie połączenia głosowego i wideo, transferu plików oraz wiadomości, wysyłanych za pośrednictwem komunikatora.