Szanowni Państwo,

Rozszerzająca się pandemia koronawirusa i związane z nią działania wywołują w nas różne myśli i emocje, niepewność i strach. Dla osób zarażonych, poddanych kwarantannie, ich bliskich, a także dla personelu medycznego jest to szczególnie trudny czas. Potrzebujemy teraz szczególnie dużo wrażliwości, współczucia i wyrozumiałości. Starajmy się nawzajem wspierać i sobie pomagać.

W związku z zaistniałą sytuacją Centrum Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej zaprasza na bezpłatne konsultacje on-line (telefonicznie lub przez Skype) wszystkie osoby zarażone, poddane kwarantannie, ich bliskich oraz personel medyczny udzielający pomocy. Zapraszamy też osoby doświadczające lęku. 

Jeśli chcą Państwo otrzymać wsparcie, porozmawiać o swoich obawach lub dowiedzieć się, jak sobie radzić w tej trudnej sytuacji zapraszamy do kontaktu tel. 602 458 502 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. aby umówić rozmowę.

W tym trudnym czasie nikt nie musi być sam!