Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Aktualnie kontynuuję naukę w ramach studiów podyplomowych z seksuologii klinicznej z SWPS, jak również w 4-letniej Szkole Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

Prowadzę konsultacje psychologiczne dla osób z doświadczeniem przemocy, kryzysu psychicznego, trudności z przystosowaniem się do nowej sytuacji. Towarzyszę w radzeniu sobie z uczuciem nadmiernego lęku oraz obniżonego samopoczucia. Oferuję wsparcie osobom ze społeczności LGBTQ+. Podczas pracy korzystam z narzędzi oferowanych przez CBT i ACT, czerpię także z metod wywodzących się z teorii poliwagalnej oraz technik doświadczania somatycznego. W zależności od potrzeb wprowadzam podczas konsultacji psychoedukację, aby ułatwić klientom i klientkom zrozumienie sytuacji i trudności, których doświadczają.

Podczas konsultacji uważnie podążam za klientem_ką, aby jak najlepiej poznać potrzeby oraz trudności, z którymi przychodzi na spotkanie. Do każdej osoby podchodzę z empatią oraz życzliwą ciekawością. W pracy najważniejsze jest dla mnie stworzenie bezpiecznej i akceptującej relacji. Tym samym towarzyszę klientom i klientkom we wspólnym poszukiwaniu sposobów radzenia sobie z napotkanymi trudnościami oraz dążeniu do osiągnięcia dobrostanu.