Bezpłatne konsultacje dla osób LGBT+

Wszyscy na co dzień borykamy się ze stresem. Każdy z nas ma jakieś kłopoty, niezależnie od wieku, płci, czy wykonywanego zawodu. Jednakże osoby należące do stygmatyzowanych grup mniejszościowych, dyskryminowanych np. ze względu na orientację seksualną czy pochodzenie etniczne, są narażone na dodatkowe stresory, którymi nie muszą się martwić członkowie grupy większościowej. Codzienne problemy wynikające z dyskryminacji, czy z ograniczonych praw czy szans, skutkują chronicznym napięciem. Zjawisko to nazywamy stresem mniejszościowym.

Obecna sytuacja społeczno-polityczna w Polsce mocno odbija się na stanie psychicznym osób z kręgu LGBT+. Dlatego zdecydowaliśmy się uruchomić jednorazowe bezpłatne interwencje kryzysowe dla wszystkich osób LGBT+, które potrzebują wsparcia psychologicznego.

Konsultacje będzie prowadziła psycholożka i interwentka kryzysowa Małgorzata Tusińska. Zapraszamy do kontaktu tel. 602 458 502 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy również do zapoznania się z seksją psychoseksuologiczną naszej strony, gdzie znajdą Państwo artykuły o: