CennikPrzyjmuje
terapia indywidualna: 120złwtorek

Wiktoria KarpowiczJestem psychologiem, terapeutką w trakcie szkolenia z terapii poznawczo-behawioralnej, diagnostą, felinoterapeutą i behawiorystą w trakcie certyfikacji COAPE.

Swoją wiedzę z zakresu psychoterapii pogłębiam w czteroletniej Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej.

Dyplom magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie Wrocławskim. Praktykę zawodową odbyłam w Poradni Zdrowia Psychicznego Towarzystwa Rozwoju Rodziny, na Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu oraz w Milickim Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych. Odbyłam również roczny staż w Centrum Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej, w trakcie którego prowadziłam diagnostykę i brałam udział w superwizjach grupowych. W ramach aktywności naukowej przystąpiłam do Studenckiego Koła Naukowego Animaloterapii, w którym przez cztery lata pełniłam funkcję prezesa - aktualnie udzielam merytorycznego wsparcia studentom psychologii i pedagogiki w tym zakresie.

Ukończyłam kursy związane z terapią z udziałem zwierząt („Animal-Asistent Therapy with dog, cats and horses” – kurs pod patronatem MEN, „Podstawy Felinoterapii” prowadzone przez warszawską Fundację Razem Łatwiej). Pracuję w roli felinoterapeuty w gabinecie rehabilitacji zwierząt VitaVet - w ramach tej praktyki projektuję i prowadzę zajęcia terapeutyczne z udziałem kota dla dzieci i młodzieży dotkniętych różnymi ograniczeniami i trudnościami. Felinoterapię z powodzeniem stosuję jako metodę wspierającą w terapii niepokoju i stresu, lęku, zaburzeń nastroju, zaburzeń funkcji poznawczych, mutyzmu, małej i dużej motoryki.

Biorę również udział w licznych konferencjach naukowych i szkoleniach, które pozwalają mi stale podnosić swoją wiedzę i kompetencje zawodowe. Swoją pracę regularnie poddaję superwizji.

Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.