CennikPrzyjmuje
cennik na podstronie "Neuropsycholog"piątek

katarzyna malcher

Psycholog, specjalista psychologii klinicznej, psychoterapeutka, diagnosta neuropsychologiczny.

Wyróżniona przez Ministerstwo Zdrowia tytułem „Specjalisty 2014”.

Ukończyła podyplomowe szkolenie z zakresu neuropsychologii klinicznej. Absolwentka studiów magisterskich z psychologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz 5-letniej podyplomowej specjalizacji w dziedzinie psychologii klinicznej w Akademii Medycznej w Gdańsku. Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z psychologii klinicznej zaburzeń psychicznych osób dorosłych zdała z wyróżnieniem. Aktualnie kończy rekomendowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego 4-letni kurs psychoterapii w Śląskiej Szkole Psychoterapii w Gliwicach.

W latach 2005-2018 pracowała jako psycholog, następnie psycholog kliniczny oraz psychoterapeuta w Klinice Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Wykonawczyni badań neuropsychologicznych w ramach prac badawczo-rozwojowych od 2006 roku (projekty badawcze uczelniane i krajowe, uczestnictwo i nadzór w ramach międzynarodowego projektu MeetingDem, badania neuropsychologiczne w ramach interdyscyplinarnego projektu PURE Mind).

Autorka opracowania pakietu „Akademia Umysłu” na potrzeby rehabilitacji neuropsychologicznej.

Zakres pomocy w Centrum obejmuje diagnostykę neuropsychologiczną (badania pamięci i innych funkcji poznawczych) osób dorosłych, ze szczególnym uwzględnieniem osób z podejrzeniem i/lub rozpoznaniem demencji. Oferuje konsultacje w zakresie rehabilitacji funkcji poznawczych.

W Centrum Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej prowadzę konsultacje neuropsychologiczne.