CennikPrzyjmuje
terapia indywidualna: 150zł,  terapia grupowa: 60zł/60minwtorek

Joanna Bartczak KotulskaJestem psychologiem, psychoterapeutą w toku certyfikacji. Pracuję w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR), poznawczo-behawioralnym (CBT) oraz poznawczo-analitycznym (CAT). Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży.

Udzielam konsultacji i wspieram osoby doświadczające m.in. cierpienia, osamotnienia, poczucie zagubienia, braku sensu, trudności emocjonalnych, długotrwałego przygnębienia, depresji, trudności ze snem, nerwicy, lęku, fobii, napadów paniki, nieśmiałości, niskiej samooceny, silnego stresu, kryzysu, trudności z kontrolą złości, zaburzeń odżywiania (anoreksja, bulimia, otyłość), trudności w relacjach (społecznych, partnerskich, rodzinnych), trudności związanych z nowymi doświadczeniami. Wspieram osoby w rozwoju osobistym, głębszym poznaniu i zrozumienia siebie i innych.

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jestem absolwentką studiów podyplomowych na kierunku „Socjoterapia” w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu oraz „Psychologiczne Kompetencje w Zarządzaniu” na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Ukończyłam szkolenie z zakresu terapii poznawczo – behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej CTPB w Warszawie. Wiedzę z zakresu terapii poznawczo-analitycznej zdobyłam kształcąc się pod kierunkiem dr Angeli Mohan w Dublinie. Ukończyłam Szkołę Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (I, II, III stopień). Należę do Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (https://www.psttsr.pl/woj-dolnoslaskie,53).

W ostatnich latach współpracowałam m.in. z MyMind Psychological Center w Dublinie, Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej we Wrocławiu, Ośrodkiem Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem we Wrocławiu, Centrum Pomocy Rodzinie w Trzebnicy i Oleśnicy, Firmą Doradczą i Szkoleniową Kreator we Wrocławiu.

Od 2007 roku prowadzę Ośrodek Psychoedukacji i Terapii w Oleśnicy. W wolnym czasie społecznie angażuję się tworząc Fundację Promocji i Ochrony i Zdrowia AVOKADO.