Jestem psycholożką, wykształcenie psychologiczne uzyskałam na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Obecnie jestem w trakcie studiów podyplomowych z Seksuologii praktycznej na Uniwersytecie SWPS. Doświadczenie zawodowe zdobyłam w szpitalu onkologicznym dla dzieci, centrum integracji, przedszkolach terapeutycznych oraz w centrach zdrowia psychicznego.

Pracuje indywidualnie, z parami oraz rodzicami, oferując psychoedukację, edukację seksualną oraz konsultacje psychologiczne i seksuologiczne. Zapraszam osoby mające trudności w budowaniu zdrowych relacji, doświadczające dyskomfortu lub cierpienia w sferze seksualności lub chciałyby ulepszyć swoje życie intymne. Pomagam w problemach związanych z dysfunkcjami seksualnymi, z wyzwaniami w sferze komunikacji oraz w procesie akceptacji orientacji i tożsamości seksualnej. Moja praktyka obejmuje także wsparcie osób w radzeniu sobie z kryzysami, zmianami życiowymi oraz radzeniu sobie z lękiem i trudnymi emocjami.

Moje podejście opiera się na seksuologii pozytywnej. W swojej pracy korzystam z narzędzi oferowanych przez Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach oraz technik tzw. trzeciej fali CBT - z wyszczególnieniem Terapii Akceptacji i Zaangażowania, skupiając się na teraźniejszych wyzwaniach oraz dążeniu do poprawy jakości życia i budowaniu autentycznych relacji.

Swoją praktykę prowadzę w oparciu o bezwarunkowe wsparcie, akceptację i empatię. Bardzo ważna jest dla mnie relacja oparta na wzajemnym zaufaniu i autentyczności. Jestem otwarta na różnorodność kulturową i wolna od uprzedzeń. Szanuję zróżnicowane preferencje, orientację seksualną, tożsamość płciową, kulturę czy religię. Oferuję wsparcie osobom ze społeczności LGBTQ+, które doświadczają stresu mniejszościowego. Regularnie biorę udział w szkoleniach i konferencjach, swoją pracę poddaje superwizji, aby doskonalić moją praktykę.