Jestem psychologiem, seksuologiem oraz psychoterapeutą w trakcie szkolenia w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej pod kierownictwem dr hab. Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej we Wrocławiu.

Prowadzę konsultacje psychologiczne w obszarze zaburzeń nastroju, lękowych oraz seksualnych, w tym również wspieram osoby doświadczające trudności życiowych (np. rozstanie, żałoba, trudności w pracy), uwzględniając przy tym także problem z regulacją emocji i niską samooceną. Udzielam wsparcia osobom z kręgu LGBTQ+. Podczas pracy indywidualnej wykorzystuje techniki terapii poznawczo-behawioralnej oraz nurty, które zostały rozwinięte w oparciu o nią, takie jak: Dialog Motywujący, Terapia akceptacji i zaangażowania (ACT), Terapia oparta na Uważności. W swojej pracy kieruje się przede wszystkim aktualną wiedzą opartą na dowodach naukowych i etyką zawodu psychologa. W trakcie spotkań dokładam wszelkich starań, aby nawiązać bezpieczną i otwartą relację, która będzie służyła procesowi leczenia.

Moja droga kształcenia zaczęła się od 5-letnich studiów magisterskich z Psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończyłam studia podyplomowe z Seksuologii Praktycznej na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Odbywałam również dodatkowe szkolenia z obszarów leczenia zaburzeń depresyjnych, zaburzeń lękowych oraz zaburzeń seksualnych, a także diagnozy neuropsychologicznej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na infolinii wsparcia psychologicznego utworzonego przez Ministerstwo Zdrowia, w Dziennym Domu Pomocy nr 1 i 2 w MCUS we Wrocławiu, w placówce medycznej Enel-med, na infolinii w Stowarzyszeniu ANIMO. W formie wolontariatu współpracowałam ze Stowarzyszeniem Telefon Pogadania.