Serdecznie zapraszamy osoby borykające się z napadami paniki i/lub lękiem uogólnionym na intensywną krótkoterminową grupę terapeutyczną, którą poprowadzi Idalia Mazurec w Centrum Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej we Wrocławiu przy ul. Sudeckiej 145 b.


Spotkania rozpoczną się 5.03. (wtorek) o godz. 18.00 i odbywać się będą w każdy kolejny wtorek marca (5.03, 12.03, 19.03 i 26.03). Każde spotkanie trwać będzie 3 godziny – od 18.00 do 21.00., w sumie – 12 godzin terapii. Grupa liczyć będzie od 4 do 6 osób. Koszt jednego spotkania – 150 zł (50 zł/godz).


Program spotkań:
- techniki poznawcze (praca z myślami lękowymi, poznawcza restrukturyzacja, dekastratofizacja i in)
- techniki behawioralne (odwracanie uwagi, redukcja myśli, eksperymenty behawioralne, ekspozycja i in)
- techniki relaksacyjne (oddechowe, wyobrażeniowe, mięśniowe i in)
- psychoedukacja

Zapisy:
Tel. 602 458 502
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Serdecznie zapraszamy!

Zajęcia prowadzić będzie certyfikowany psychoterapeuta Idalia Mazurec

.

Więcej o Idalii Mazurec>>>

Opinie i recenzje osób uczestniczących z terapii grupowej prowadzonej przez Idalię Mazurec

Wszystkim, którym lęk uprzykrza życie szczerze polecam terapię grupową.Mi pomogła ona spojrzeć na siebie i mój problem z lękiem, z trochę innej perspektywy a dzięki temu też bardziej racjonalnie. Poznany na terapii mechanizm działania lęku, wszystkie jego objawy i techniki radzenia sobie z nimi pomogły mi znacznie obniżyć mój poziom lęku. Na zajęciach panowała przyjazna i luźna atmosfera co pomagało się otworzyć a poznanie innych ludzi z zaburzeniami lękowymi, daje poczucie zrozumienia i akceptacji. Walka z lękiem to ciężka praca ale warto się postarać.
Anna

Terapia behawioralno-poznawcza była dla mnie czymś nieznanym dopóki nie zdecydowałem się zapisac najpierw na kilka spotkań indywidualnych a pózniej na spotkania grupowe. Od samego początku pracowaliśmy nad zmiana myślenia bez użycia żadnych środków farmakologicznych ,bardzo pozytywne było dla mnie podejście terapeuty ponieważ wcześniej przed poznaniem w/w terapii uczestniczyłem w zwykłych spotkaniach terapeutycznych na których od samego początku zastosowano lekarstwa twierdząc ze jest to nieodzowna cześć terapii, jak się poźniej okazało leki tak na prawdę nic nie pomogły jedynie tylko przyczyniły się do wzrostu masy ciała. W technice behawioralnej natomiast wychodziliśmy poprzez liczne eksperymenty naprzeciw swoim największym trudnością które utrudniają nam lub w pewien sposób codzienna egzystencję, należy jednak zaznaczyć ze eksperymenty behawioralnej są wprowadzane stopniowo dla każdego problemu wdrażane indywidualnie i nie należy się ich obawiać. Na końcu dodam ze ja przyszedłem na terapie z lękiem i fobią społeczną. Efekt terapii jest jak dla mnie zadowalający, dodam ze rezultaty są w dużej mierze zależne od pracy osobistej.
Michał