Zofia Szynal
Cennik:
Terapia indywidualna: 150 zł
Przyjmuje:
Czwartek

Psycholog, diagnosta, terapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie szkolenia oraz postępowania kwalifikacyjnego na Seksuologa Klinicznego.

Jestem psychologiem, absolwentką wrocławskiego wydziału Uniwersyteu SWPS. Z wyróżnieniem ukończyłam roczne studia podyplomowe "Praktyczna Diagnoza Psychologiczna" na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu oraz dwuletnie studia podyplomowe "Seksuologia kliniczna - opiniowanie, edukacja i terapia" na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wiedzę z zakresu psychoterapii zdobywam w czteroletniej Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej pod kierownictwem dr Popiel i dr Pragłowskiej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego i Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej

Zajmuje się psychoterapią indywidualną zaburzeń psychicznych, terapią seksuologiczną, wsparciem psychologicznym i diagnostyką. Niezastąpione doświadczenie zawodowe zdobywam je każdego dnia w gabinecie podczas pracy z pacjentami.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje biorą udział w licznych kursach i szkoleniach. Swoją pracę regularnie poddaje superwizji podczas sesji indywidualnych i grupowych.

Zajmuje się również psychoedukacją i edukacją seksualną. Z przyjemnością i satysfakcją dziele się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas wykładów i warsztatów psychologicznych. Od pięciu lat współpracuje z Uniwersytetem SWPS przy projektach psychoedukacyjnych - Strefa Psyche, Strefa Młodzieży i Strefa Rodzica.