Jestem psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą, certyfikowanym terapeutą EFT. Pracuję w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR), poznawczo-behawioralnym (CBT) poznawczo-analitycznym (CAT) oraz stosuje innowacyjne metody uwalniania emocji - EFT. Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży.

Udzielam konsultacji i wspieram osoby doświadczające m.in. cierpienia, osamotnienia, poczucia zagubienia, braku sensu, trudności emocjonalnych, długotrwałego przygnębienia, depresji, trudności ze snem, nerwicy, lęku, fobii, napadów paniki, nieśmiałości, niskiej samooceny/poczucia wartości/akceptacji, silnego stresu i napięcia, kryzysu, trudności z kontrolą złości, zaburzeń odżywiania (anoreksja, bulimia, otyłość), trudności w relacjach (społecznych, partnerskich, rodzinnych), trudności związanych z nowymi doświadczeniami. Wspieram w rozwoju osobistym, głębszym poznaniu i zrozumienia siebie i innych. Wspieram osoby z kręgu LGBTQ.

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jestem absolwentką studiów podyplomowych na kierunku Socjoterapia w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu oraz Psychologiczne Kompetencje w Zarządzaniu na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Ukończyłam szkolenie z zakresu terapii poznawczo – behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej CTPB w Warszawie. Wiedzę z zakresu terapii poznawczo-analitycznej zdobyłam kształcąc się pod kierunkiem dr Angeli Mohan w Dublinie. Ukończyłam również Kurs Trenerski EFT (Emotional Freedom Techniques) w Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie. Jestem absolwentką całościowego szkolenia i uzyskałam certyfikat Szkoły Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach PSTTSR w Warszawie, akredytowanego ośrodka Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach https://www.psttsr.pl/woj-dolnoslaskie,53

W ostatnich latach współpracowałam m.in. z MyMind Psychological Center w Dublinie, Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej we Wrocławiu, Ośrodkiem Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem we Wrocławiu, Centrum Pomocy Rodzinie w Trzebnicy i Oleśnicy, Firmą Doradczą i Szkoleniową Kreator we Wrocławiu.

Regularnie uczestniczę w superwizji, biorę udział w konferencjach i szkoleniach w kraju i za granicą, współpracuje ze specjalistami.

Od 12 lat prowadzę Centrum Psychologiczne w Oleśnicy (dawniej Ośrodek Psychoedukacji i Terapii). W wolnym czasie społecznie angażuję się tworząc Fundację Promocji i Ochrony i Zdrowia AVOKADO. Lubię dobre kino i zdrową kuchnię.