Jestem psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (certyfikat nr 209- sprawdź na www.pttpb.pl).

Specjalizuję się w leczeniu zaburzeń lękowych:

  • zespół lęku napadowego – napady paniki,
  • zaburzenie lękowe uogólnione, tzw. GAD,
  • syndrom stresu pourazowego - PTSD

Wykształcenie:

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim oraz trzyletnie studia podyplomowe w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej (CTPB) w Warszawie prowadzone we współpracy z Oxford Cognitive Therapy Center (OCTC) i uzyskałam certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB) nr 209 oraz Oxford Cognitive Therapy Center (Wielka Brytania).

Jestem również absolwentką podyplomowych studiów "Psychologiczne wspomaganie dzieci i młodzieży z trudnościami" na Uniwersytecie Wrocławskim. Ponadto w 2013 roku ukończyłam na Uniwersytecie Warszawskim kurs "TF-CBT - Zorientowana na traumę terapia poznawczo-behawioralna" i jestem pierwszym na Dolnym Śląsku specjalistą pomagającym osobom po traumie metodą przedłużonej ekspozycji. Przeprowadzam też specjalistyczną diagnostykę w kierunku PTSD dla potrzeb ubezpieczenia.

Od 2005 roku pracuję w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu przy ul. Borowskiej 213, na Klinice Ginekologii i Położnictwa, gdzie prowadzę interwencję kryzysową dla rodzin po stratach prokreacyjnych.

W Centrum Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Prowadzę terapię indywidualną i grupową osób dorosłych. Swoją wiedzę dotyczącą terapii i diagnostyki nieustannie rozwijam i pogłębiam biorąc udział w międzynarodowych kongresach, kursach, warsztatach i sympozjach.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Swoją pracę poddaję regularnie superwizji.