Jestem psychologiem, psychoterapeutą, seksuologiem w trakcie certyfikacji.

Ukończyłam psychologię (specjalność kliniczna) na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu, studia podyplomowe „Pomoc psychologiczna w dziedzinie seksuologii” na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, studia podyplomowe „Psychologia transportu z elementami psychodiagnostyki” na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Zrealizowałam czteroletni całościowy kurs psychoterapii w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie, który posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Pracuję terapeutycznie z osobami dorosłymi (indywidualnie oraz z parami), które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej, posiadają niską samoocenę, doświadczają trudności w relacjach. Udzielam wsparcia osobom z kręgu LGBTQ. Wspieram osoby z niepełnosprawnością i ich rodziny.

Współpracowałam z Fundacją Eudajmonia, Dolnośląskim Forum Integracyjnym, Wrocławskim Zakładem Aktywności Zawodowej, Stowarzyszeniem „Ostoja”, Wrocławskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych, Warsztatami Terapii Zajęciowej, Poradnią Zdrowia Psychicznego przy Towarzystwie Rozwoju Rodziny, Centrum Medycznym „Baby Vita”.

Prowadzę zajęcia na studiach podyplomowych na Uniwersytecie SWPS