Aleksandra Lebiedzińska
Cennik:
Konsultacja psychologiczna: 200 zł

Jestem psychologiem o specjalności klinicznej, absolwentką SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego we Wrocławiu. Ukończyłam czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w szkole psychoterapii poznawczo-behawioralnej SWPS pod kierunkiem dr Popiel i dr Pragłowskiej.

Prowadzę terapię osób doświadczających: zaburzeń lękowych (uogólnionych, z napadami paniki, fobii, PTSD), depresji, zaburzeń odżywiania oraz kryzysów życiowych (np. żałoby). Pracuję także z seniorami dziećmi i młodzieżą.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam już od czasów studenckich, m.in. w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego z pacjentami chorującymi psychicznie, Fundacji NON LICET z osobami doświadczającymi przemocy, a także z dziećmi i młodzieżą, np. w fundacji Kolorowe Słońce, Domu Pomocy Społecznej oraz w Domu Dziecka. Pracuję w Środowiskowym Domu Samopomocy wspierając osoby z niepełnosprawnością.

Stale poszerzam swoje kompetencje poprzez udział w licznych szkoleniach, konferencjach oraz kursach. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.