CennikPrzyjmuje
Konsultacja: 120zł

Czwartek

Elżbieta MikaJestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Swoje kompetencje psychoterapeutyczne poszerzam w czteroletniej Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej SWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej.

Pierwsze doświadczenie w obszarze psychologii klinicznej zdobywałam jeszcze podczas studiów m.in. w fundacji „Dobrze, że jesteś” i Stacji Dializ Fresenius Nephrocare. Byłam członkiem zespołu badawczego prowadzącego badania jakościowe z kobietami chorymi na nowotwór piersi oraz stażystką w Centrum Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej we Wrocławiu.

Aktualnie pracuję w Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu, gdzie zajmuję się wspieraniem pacjentów onkologicznych i ich rodzin.

W ramach praktyki prywatnej prowadzę konsultacje psychologiczne, diagnostykę oraz terapię indywidualną osób dorosłych.

Przedmiotem mojego szczególnego zainteresowania w pracy indywidualnej z pacjentem są zaburzenia lękowe i inne zaburzenia powodujące lęk:

- zaburzenie lękowe z napadami paniki,

- zaburzenie lękowe uogólnione,

- fobie, zaburzenie stresowe pourazowe,

- zaburzenie obsesyjno-komulsyjne i in.

Ponadto zajmuję się zaburzeniami nastroju i zaburzeniami odżywiania.

Swoje kwalifikacje w zakresie diagnostyki i terapii stale podnoszę biorąc udział w tematycznych konferencjach naukowych, warsztatach, kursach.