CennikPrzyjmuje
terapia indywidualna: 170złczwartek, piątek

 

Anna KohutJestem psychologiem o specjalności klinicznej oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Obecnie odbywam czteroletnie szkolenie podyplomowe do Certyfikatu Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego w Szkole Psychoterapii Centrum CBT w Warszawie (Ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej, które jest członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies). Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SP ZOZ we Wrocławiu na Oddziale Psychiatrycznym i Leczenia Stresu Bojowego, w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu na Oddziale Psychiatrycznym, Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii nr 2 we Wrocławiu, ZS nr 12 w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowtnej we Wrocławiu (przy Centrum Neuropsychiatrii NEUROMED).
Obecnie jestem zatrudniona jako psycholog - psychoterapeuta we Wrocławskim Centrum Rehabilitacji i Medycyny Sportowej na Oddziele Rehabilitacji Neurologicznej. Ponadto współpracuję z Centrum Terapii PROMITIS we Wrocławiu, Centrum Medycznym MEDIX we Wrocławiu oraz Centrum Medycznym MEDICOVER we Wrocławiu gdzie uczestniczę w realizacji Ogólnopolskiego Programu Profilaktyki Cukrzycy i Chorób Cywilizacyjnych.
Prowadzę indywidualną terapię krótkoterminową osób dorosłych i młodzieży, które doświadczają m.in.: trudności w relacjach społecznych (partnerskich, rodzinnych), zmagają się z zaburzeniami lękowymi (PTSD, lękiem uogólnionym, fobią społeczną), zaburzeniami nastroju (w tym depresją), zaburzeniami osobowości, bezsennością, niskim poczuciem własnej wartości. Wspieram terapeutycznie osoby pogrążone w kryzysie osobistym, doświadczające przemocy psychicznej i fizycznej. W trosce o wysoką jakość swojej pracy, poddaję ją regularnej superwizji w Centrum CBT w Warszawie.
Obszary moich zainteresowań zawodowych skupiają się wokół innowacyjnej Terapii Schematów, która znacząco wykracza poza tradycyjne ramy terapii poznawczo-behawioralnej, dając szerszą perspektywę w leczeniu zaburzeń osobowości.