Agnieszka Waniszek
Cennik:
Terapia indywidualna: 200 zł

Prowadzę psychoterapię cbt depresji, zaburzeń lękowych, zaburzeń odżywiania. Wspieram osoby z trudnościami adaptacyjnymi, w relacjach, niską samooceną, spadkiem motywacji; prowadzę interwencję kryzysową w sytuacji przemocy, rozstania, żałoby. Pomagam osobom po doświadczeniu traumy, głównie w sytuacjach utraty zdrowia czy sprawności.

Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych oraz terapię wsparciową dzieci i młodzieży.

W swojej pracy korzystam z wielu podejść, staram się integrować terapię poznawczo-behawioralną z metodami psychoterapii trzeciej fali cbt, szczególnie terapią schematów oraz terapii ericksonowskiej i psychologii Gestalt. Jestem trenerem TUS oraz Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne.

Jestem absolwentką psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Obecnie kończę 4-letni kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT-EDU, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB). Pracuję także w hospicjum dla dzieci. Ukończyłam też Studium Interwencji Kryzysowej w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii oraz Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP. Uczestniczę też w licznych szkoleniach i konferencjach.

Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo- Behawioralnej.