Artur Drozdowski
Cennik:
Pierwsza konsultacja: 150zł
Kolejna konsultacja: 100zł
Przyjmuje:
Piątek

Jestem lekarzem, specjalistą psychiatrą (egzamin specjalizacyjny w 2005 roku).

Ukończyłem Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w 1998 roku. Pracuję w Dolnośląśkim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu na oddziale stacjonarnym żeńskim. W szpitalu tym zatrudniony jestem od 2000 roku. Mam też doświadczenie w pracy ambulatoryjnej. W roku 2005 pracowałem w poradni zdrowia psychicznego MSW, w latach 2006-­2008 w poradni zdrowia psychicznego Amicur przy ul. Orzeszkowej, w latach 2007-­2014 w poradni w Jelczu-Laskowicach, w 2006 roku pracowałem jako konsultujący psychiatra w Domu Pomocy Społecznej.

Od 2006 roku do chwili obecnej pracuję w przychodni ZOZ Psie Pole przy ul. Brucknera we Wrocławiu, od 2008 roku prowadzę prywatny gabinet psychiatryczny przy ul. Obornickiej. W latach 2003-­2007 odbyłem czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne (rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne), w tym 248 godzin terapii własnej, uczestniczyłem w tygodniowym zgrupowaniu dydaktyczno-­treningowym.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoje kwalifikacje zawodowe podnoszę poprzez regularne uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach dotyczących psychiatrii oraz psychoterapii. Udzielam specjalistycznych porad, prowadzę diagnostykę i leczenie osób dorosłych zgłaszających problemy natury psychicznej.

W swojej pracy chętnie współpracuję z psychologami i psychoterapeutami, pracuję z rodzinami pacjentów , korzystam z oddziaływań psychoedukacyjnych.